Wkładka T2 DC typu VG ogranicznika przepięć 600V Ucpv: 800V; In:20kA; Imax:40kA; Up:2,6kV; Var+GTD ESPD2-DC40-600VG Tracon Electric
Przejdź do sekcji Opinie
z VAT bez VAT
w tym 23% VAT
Wkładka hybrydowa VG do ogranicznika DC T2 – Tracon ESPD2-DC40-600VG
Wymienny moduł warystorowo-iskiernikowy | Ucpv: 800V | Up: 2,6kV
Wkładka wymienna Tracon ESPD2-DC40-600VG to wysokospecjalistyczny moduł do podstaw serii VG o napięciu 600V. Połączenie warystora i iskiernika (Var+GTD) zapewnia unikalne właściwości ochronne, niespotykane w standardowych wkładkach. Element ten odpowiada za przejęcie i bezpieczne odprowadzenie energii przepięcia do uziomu, chroniąc tym samym instalację fotowoltaiczną przed kosztownymi awariami.
Cechy kluczowe wkładki ESPD2-DC40-600VG:
Parametry Techniczne
• Producent: Tracon Electric
• Kod produktu: ESPD2-DC40-600VG (moduł wymienny)
• Napięcie trwałej pracy (Ucpv): 800 V DC
• Znamionowy prąd wyładowczy (In): 20 kA
• Max. prąd wyładowczy (Imax): 40 kA
• Napięciowy poziom ochrony (Up): 2,6 kV