Wkładka T2 DC typu VG ogranicznika przepięć 1000V Ucpv: 1200V; In:20kA; Imax:40kA; Up:4kV; Var+GTD ESPD2-DC40-1000VG Tracon Electric
Przejdź do sekcji Opinie
z VAT bez VAT
w tym 23% VAT
Wkładka hybrydowa VG do ogranicznika DC T2 – Tracon ESPD2-DC40-1000VG
Wymienny moduł warystorowo-iskiernikowy | Ucpv: 1200V | Klasa ochrony T2
Cechy kluczowe wkładki ESPD2-DC40-1000VG:
  • Wysoka wytrzymałość impulsowa: Zdolność do bezpiecznego odprowadzenia prądu 40kA (8/20 µs).
  • Kompatybilność: Dedykowana wyłącznie do podstaw typu VG o napięciu systemowym 1000V/1200V.
Parametry Techniczne
• Producent: Tracon Electric
• Kod produktu: ESPD2-DC40-1000VG (moduł wymienny)
• Typ ochrony: Hybrydowa (Varistor + Gas Discharge Tube)
• Max. napięcie pracy (Ucpv): 1200 V DC
• Prąd wyładowczy (In/Imax): 20kA / 40kA
• Poziom ochrony (Up): 4,0 kV