Wieniec bożonarodzeniowy LED (X23014) 230VAC, 480LED,3.6W, 3000K CHRC480WW Tracon Electric
Przejdź do sekcji Opinie
z VAT bez VAT
w tym 23% VAT
230VAC, 480LED, 3.6W, 3000K
Model CHRC480WW Tracon to dekoracyjny wieniec bożonarodzeniowy LED zasilany napięciem 230VAC, wyposażony w 480 ciepłych diod LED o mocy 3.6W i temperaturze barwowej 3000K.
Główne zalety CHRC480WW:
  • Niskie zużycie energii: Moc zaledwie 3.6W przy 480 diodach LED zapewnia oszczędność energii.
  • Ciepłe światło: Temperatura barwowa 3000K tworzy przytulną, świąteczną atmosferę.
  • Łatwy montaż: Gotowy do użycia po podłączeniu do gniazdka 230V.
  • Trwała konstrukcja: Wykonany z wysokiej jakości materiałów odpornych na warunki atmosferyczne.
Parametry Techniczne
• Producent: Tracon Electric
• Kod produktu: CHRC480WW Tracon
• Szerokość: 480 mm (średnica wieńca)
• Długość: 480 mm (średnica wieńca)