Taśma LED, zewnętrzna SMD5050,30LED/m,7,2W/m,300lm/m,W=10mm,3000K,IP65,EEI=G LED-SZK-72-WW Tracon Electric
Przejdź do sekcji Opinie
z VAT bez VAT
w tym 23% VAT
m
SMD5050, 30LED/m, 7.2W/m, 300lm/m, 10mm, 3000K, IP65
Model LED-SZK-72-WW Tracon to zewnętrzna taśma LED z diodami SMD5050, charakteryzująca się mocą 7,2W/m i strumieniem świetlnym 300lm/m, idealna do oświetlenia zewnętrznego i akcentującego.
Główne zalety taśmy LED-SZK-72-WW:
  • Wysoka szczelność IP65: Odporna na wilgoć i kurz, doskonała do zastosowań zewnętrznych.
  • Ciepła barwa 3000K: Tworzy przytulną atmosferę, idealną do ogrodów i tarasów.
  • Kompaktowa szerokość 10mm: Łatwa instalacja w wąskich przestrzeniach i profilach aluminiowych.
  • Wydajność energetyczna: Niski pobór mocy 7,2W/m przy dobrym strumieniu świetlnym.
Parametry Techniczne
• Producent: Tracon Electric
• Kod produktu: LED-SZK-72-WW Tracon
• Szerokość: 10mm