Stycznik instalacyjny 24V AC, 50Hz, 1 Mod, 2×NO, AC1/AC7a, 25A SHK2-25-24 Tracon Electric
Przejdź do sekcji Opinie
z VAT bez VAT
w tym 23% VAT
SHK2-25-24 Tracon
Model SHK2-25-24 Tracon to stycznik instalacyjny przeznaczony do pracy przy napięciu 24V AC, 50Hz, o szerokości 1 modułu, z 2 zestykami normalnie otwartymi (NO), przystosowany do obciążeń kategorii AC1/AC7a oraz prądu znamionowego 25A.
Główne zalety stycznika SHK2-25-24 Tracon:
  • Kompaktowa konstrukcja: Zajmuje tylko 1 moduł w rozdzielnicy, oszczędzając miejsce.
  • Wysoka obciążalność: Prąd znamionowy 25A umożliwia sterowanie dużymi odbiorami.
  • Niskie napięcie sterowania: Cewka 24V AC zwiększa bezpieczeństwo w instalacjach.
Parametry Techniczne
• Producent: Tracon Electric
• Kod produktu: SHK2-25-24 Tracon
• Szerokość: 1 moduł (17,5 mm)