Stycznik instalacyjny 230V, 50Hz, 2 Mod, 4×NO, AC1/AC7a, 25A, EVOHK4-25 Tracon Electric
Przejdź do sekcji Opinie
z VAT bez VAT
w tym 23% VAT
230V, 50Hz, 2 Mod, 4×NO, AC1/AC7a, 25A
Model EVOHK4-25 Tracon to stycznik instalacyjny przeznaczony do zastosowań w instalacjach elektrycznych, zapewniający niezawodne przełączanie obwodów o prądzie do 25A w kategoriach AC1/AC7a.
Główne zalety EVOHK4-25:
  • Kompaktowa konstrukcja: Zajmuje tylko 2 moduły, co oszczędza miejsce w rozdzielnicy.
  • Wielobiegunowość: 4 styki NO umożliwiają sterowanie kilkoma obwodami jednocześnie.
  • Łatwy montaż: Przystosowany do montażu na szynie DIN, z czytelnymi oznaczeniami zacisków.
  • Niezawodność: Wykonany w technologii Tracon Electric, gwarantującej długą żywotność.
Parametry Techniczne
• Producent: Tracon Electric
• Kod produktu: EVOHK4-25 Tracon
• Szerokość: 2 moduły (35 mm)