Stycznik instalacyjny 230/400V, 50Hz, 4P, 4×NO, 63/25A, 13/3,8kW, 24V AC THK4-63-24 Tracon Electric
Przejdź do sekcji Opinie
z VAT bez VAT
w tym 23% VAT
4P, 63/25A, 24V AC
Model THK4-63-24 Tracon to stycznik instalacyjny przeznaczony do pracy w sieciach 230/400V, 50Hz, wyposażony w 4 biegi i 4 styki normalnie otwarte, o prądzie znamionowym 63/25A i mocy 13/3,8kW, sterowany napięciem cewki 24V AC.
Główne zalety stycznika THK4-63-24:
  • Kompaktowa budowa: Niewielkie wymiary ułatwiają montaż w rozdzielnicach i szafach sterowniczych.
  • Łatwy montaż: Prosta instalacja na szynie DIN oraz wygodne podłączenie przewodów.
Parametry Techniczne
• Producent: Tracon Electric
• Kod produktu: THK4-63-24 Tracon
• Szerokość: 72 mm
• Długość: 90 mm