Ściemnialny zasilacz LED do paneli 48W 200-240 VAC, 0,32 A / 26-40 VDC, 1200 mA, TRIAC LPCC48WD Tracon Electric
Przejdź do sekcji Opinie
z VAT bez VAT
w tym 23% VAT
48 W, 1200 mA, ściemnianie TRIAC
Główne zalety LPCC48WD:
  • Wydajność 48 W: Zasila panele LED o dużej mocy, zapewniając stabilną pracę.
  • Szeroki zakres napięć wyjściowych 26-40 VDC: Dopasowuje się do różnych konfiguracji paneli.
  • Wysoka sprawność: Minimalizuje straty energii i nagrzewanie się urządzenia.
Parametry Techniczne
• Producent: Tracon Electric
• Kod produktu: LPCC48WD Tracon
• Szerokość: 50 mm
• Długość: 300 mm