Ściemnialny sterownik do paneli LED 200-240 VAC, 0,49 A / 9-42 VDC, 1050 mA, 1-10 V LPCC40W110D Tracon Electric
Przejdź do sekcji Opinie
z VAT bez VAT
w tym 23% VAT
40 W, 1050 mA, sterowanie 1-10 V
Główne zalety LPCC40W110D:
  • Szeroki zakres napięć wyjściowych 9-42 VDC: Kompatybilny z różnymi panelami LED.
  • Stabilny prąd wyjściowy 1050 mA: Zapewnia równomierne i bezpieczne zasilanie diod.
  • Kompaktowa konstrukcja: Łatwy montaż w standardowych oprawach i puszkach.
Parametry Techniczne
• Producent: Tracon Electric
• Kod produktu: LPCC40W110D Tracon
• Szerokość: 45 mm
• Długość: 280 mm