Pilot 4-przyciskowy zasilanie 3V, szary FW-RC4G F&F
Wystaw opinię o produkcie
Pilot 4-przyciskowy zasilanie 3V, szary FW-RC4G F&F
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: FW-RC4G
Kod kreskowy: 5908312599616
Opis

Pilot 4-przyciskowy FW-RC4G F&F, Szary (Nadajnik systemu F&Wave)
Pilot FW-RC4G F&F to radiowy, 4-przyciskowy nadajnik w eleganckim, szarym kolorze. Urządzenie zasilane bateryjnie służy do bezprzewodowego, zdalnego sterowania modułami wykonawczymi systemu automatyki domowej F&Wave.
Funkcjonalność w Systemie F&Wave
Pilot FW-RC4G umożliwia sterowanie różnymi typami odbiorników F&Wave po ich wcześniejszym sparowaniu. Pozwala na sterowanie dowolną ilością odbiorników i realizację następujących funkcji:
- Sterowanie Oświetleniem: Włączanie i wyłączanie (z przekaźnikami bistabilnymi) oraz płynna regulacja jasności (ze ściemniaczami).
- Sterowanie Roletami: Podnoszenie i opuszczanie rolet, żaluzji, markiz i bram wjazdowych/garażowych.
- Zwiększony Zasięg: System F&Wave wykorzystuje retransmisję sygnału. Każdy odbiornik automatycznie przesyła odebrany sygnał dalej, co znacznie rozszerza zasięg sterowania, szczególnie w warunkach zabudowy.
Dane Techniczne Pilota FW-RC4G F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor Obudowy | Szary |
| Napięcie Zasilania | 3 V DC |
| Typ Baterii | CR2032 (litowa) |
| Liczba Kanałów / Przycisków | 4 |
| Częstotliwość Radiowa | 868 MHz |
| Zasięg Działania (Otwarta Przestrzeń) | ok. 100 m |
| Pobór Prądu w Czuwaniu | ok. 15 nA |
| Wymiary (Szer. × Wys. × Głęb.) | 37 mm × 72 mm × 30 mm |
| Temperatura Pracy | -25 ÷ 50 °C |
Bezpieczeństwo produktu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.