Oprawa schodowa LED Vika, biała, 1,2W, 5900K LS-VWC F&F
Wystaw opinię o produkcie
Oprawa schodowa LED Vika, biała, 1,2W, 5900K LS-VWC F&F
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: LS-VWC
Kod kreskowy: 5902431670461
Opis

Oprawa Schodowa LED Vika LS-VWC (Biała, 6000 K)
Oprawa VIKA LS-VWC to nowoczesna i energooszczędna lampa przeznaczona do orientacyjnego oświetlenia schodów, korytarzy i innych ciągów komunikacyjnych. Wyróżnia się kwadratowym, minimalistycznym wzornictwem oraz wydajnym źródłem światła LED.
Model ten posiada białą obudowę wykonaną ze stali oraz emituje zimną barwę światła (ok. 5900 K do 6000 K), która jest idealna do wnętrz nowoczesnych, biurowych lub wszędzie tam, gdzie preferowane jest oświetlenie zbliżone do światła dziennego, wprowadzające wrażenie czystości i świeżości.
Kluczowe Parametry Techniczne
| Cecha | Specyfikacja |
|---|---|
| Indeks / Kod | LS-VWC |
| Kolor Obudowy | Biały (Stal) |
| Barwa Światła | Zimna biała (≈ 6000 K) |
| Pobór Mocy | 1,2 W |
| Strumień Świetlny | 100 lm (lumenów) |
| Źródło Światła | 9 x LED (SMD 3014), niewymienne |
| Napięcie Zasilania | 12 V DC |
| Funkcja Ściemniania | TAK (Tolerancja napięcia zasilania 6÷12 V DC) |
| Żywotność LED | 40 000 h |
| Wymiary | 75 mm × 75 mm (lub 85 mm × 75 mm) |
| Montaż | Natynkowy (przystosowana do puszki Ø60 mm) |
| Stopień Ochrony | IP20 (do zastosowań wewnątrz budynków) |
Integracja i Zastosowanie
Wydajność i Efekty Oświetleniowe
Dzięki niskiemu poborowi mocy (1,2 W) i strumieniowi światła 100 lm, oprawa zapewnia wysoką skuteczność świetlną przy minimalnym zużyciu energii. Zimna barwa światła doskonale sprawdza się w:
- Nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach.
- Miejscach, gdzie wymagana jest większa koncentracja (np. biura).
- Korytarzach i klatkach schodowych o charakterze bardziej formalnym.
Współpraca z Automatyką F&F
Jak wszystkie oprawy VIKA, model LS-VWC jest ściemnialny i może być łatwo zintegrowany z inteligentnymi systemami F&F:
- Kaskadowe Sterowanie: W połączeniu z automaten schodowym AS-225, umożliwia dynamiczne, sekwencyjne zapalanie opraw wzdłuż schodów.
- Miękkie Włączanie: Zapewnia przyjemny dla oka efekt powolnego zapalania przy użyciu ściemniaczy F&F.
- Sterowanie Zdalne: Pełna kompatybilność z systemami F&Home, F&Home RADIO i F&Wave.
F&F LS-VWC to ściemnialna, biała oprawa schodowa LED o mocy 1,2 W, emitująca zimne światło (ok. 6000 K). Jest przeznaczona do montażu wewnętrznego (IP20), doskonale nadaje się do nowoczesnych wnętrz i integracji z automatyką budynkową F&F.
Bezpieczeństwo produktu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.