Naświetlacz LED HOBBY SLIM 2x 20W + statyw stojak na halogeny reflektory projektory
Wystaw opinię o produkcie
- odpowiednik żarówki 2× 170 W
- zasilanie z sieci
- strumień świetlny 2× 1 600 lm
- rodzaj HOBBY SLIM
- zastosowanie przenośny
- źródło światła LED
- temperatura barwowa 4 000 K
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: ZS2221.2
Kod kreskowy: 8592920067543
Cechy produktu
Lampa i źródło światła
- Ilość punktów świetlnych Nie dotyczy
- Ilość sekcji świetlnych Nie dotyczy
- Kolor wiodący Żółty
- Źródło światła Zintegrowane
Opis
Naświetlacz LED HOBBY SLIM 2x 20W + statyw stojak na halogeny reflektory projektory
Specyfikacja:
| odpowiednik żarówki | 2× 170 W |
|---|---|
| zasilanie | z sieci |
| strumień świetlny | 2× 1 600 lm |
| rodzaj | HOBBY SLIM |
| zastosowanie | przenośny |
| źródło światła | LED |
| temperatura barwowa | 4 000 K |
| barwa światła | neutralna biel |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra > 80 |
| zasięg czujnika PIR | brak PIR |
| zakres temperatury pracy | -20 °C do +40 °C |
| żywotność | 25 000 godzin |
| kolor | czarny/żółty |
| napięcie | 220–240 V~ |
| długość przewodu wejściowego | 3 m |
| akumulator | nie dotyczy |
| materiał osłony | szkło |
| typ podłączonego przewodu | H07RN-F |
| materiał obudowy | aluminium |
| ściemnianie | nie |
| czas świecenia | nie dotyczy |
| częstotliwość | 50/60 Hz |
| materiał podłączonego przewodu | guma |
| liczba gniazdek przelotowych | 0 |
| pojemność | 180 mA |
| st. ochrony przed uszkodzeniami mech. | IK08 |
| typ gniazdek przelotowych | nie dotyczy |
| współczynnik mocy | > 0,5 |
| kąt świecenia | 120° |
| żarówka próbna w zestawie | nie |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| wymiary | 860 × 860 × 1 890 mm |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
Bezpieczeństwo produktu
Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi
Certyfikat
Etykieta energetyczna
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.