Miniaturowy przekaźnik mocy 110V AC / 4×CO (10A, 230V AC / 28V DC) RL14-110AC Tracon Electric
Przejdź do sekcji Opinie
z VAT bez VAT
w tym 23% VAT
110V AC / 4×CO (10A, 230V AC / 28V DC)
Model RL14-110AC Tracon to miniaturowy przekaźnik mocy 110V AC / 4×CO (10A, 230V AC / 28V DC) Tracon Electric.
Główne zalety RL14-110AC Tracon:
  • Napięcie cewki: 110V AC
  • Liczba zestyków: 4×CO (4 przełączne)
  • Obciążalność: 10A przy 230V AC / 28V DC
  • Kompaktowa budowa: oszczędność miejsca w szafie sterowniczej
Parametry Techniczne
• Producent: Tracon Electric
• Kod produktu: RL14-110AC Tracon
• Szerokość: 27.5 mm
• Długość: 28 mm