Lampki rowerowe LED oświetlenie zestaw przód + tył P3921 Emos lampa rowerowa mini komplet biała i czerwona
Wystaw opinię o produkcie
W zestawie lampka przednia i tylna
| źródło światła | 2× LED (przednia), 2× LED (tylna) |
|---|---|
| maksymalny strumień świetlny | 10 lm |
| strumień świetlny | LED 100 % – 10 lm |
| zasięg | LED 100 % – 13 m |
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: P3921
Kod kreskowy: 8592920071953
Cechy produktu
Lampa i źródło światła
- Ilość punktów świetlnych Nie dotyczy
- Ilość sekcji świetlnych Nie dotyczy
- Kolor wiodący Biały
- Źródło światła Zintegrowane
Opis
Lampki rowerowe LED oświetlenie zestaw przód + tył P3921 Emos lampa rowerowa mini komplet biała i czerwona
W zestawie lampka przednia i tylna
Specyfikacja:
| źródło światła | 2× LED (przednia), 2× LED (tylna) |
|---|---|
| maksymalny strumień świetlny | 10 lm |
| ładowalna | nie |
| strumień świetlny | LED 100 % – 10 lm |
| zoom | nie |
| zasięg | LED 100 % – 13 m |
| ilość trybów świecenia | 3 |
| tryby | miga wolno, miga szybko, świeci |
| czas świecenia | 140 godz. |
| czas świecenia detal | 140 godz (miganie) |
| maks. zasięg | 13 m |
| odporność na uderzenia | tak |
| wodoodporna | tak (IP43) |
| zasilanie | 2× 2 CR2032 |
| typ baterie | CR2032 (3 V) |
| baterie wchodzą w skład kompletu | tak |
| czas ładowania | nie dotyczy |
| typ złącza | nie dotyczy |
| wskaźnik ładowania LED | nie dotyczy |
| wskaźnik LED stanu akumulatora | nie dotyczy |
| funkcje dodatkowe | nie dotyczy |
| wyposażenie | uchwyt do roweru |
| materiał | silikon/tworzywo |
| kolor | czerwony, biały |
| wymiary | 90 × 29 × 25 mm |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
Bezpieczeństwo produktu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.