Lampki ogrodowe Girlanda Łańcuch Party 10x 5 LED do Ogrodu z Żarówkami DCPW02 Emos Dekoracyjny 5m IP44 WW Dekoracja sznur ciepły przeźroczyste
Wystaw opinię o produkcie
- barwa światła: ciepła
- długość łańcucha LED: 5m
- zastosowanie: zewnętrzne i wewnętrzne
- zasilanie: 230V
- moc: tylko 5W (cały łańcuch)
- stopień ochrony: IP44
- odstępy między źródłami światła: 50cm
- długość przewodu zasilającego: 5m
- kolor przewodu: czarny
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: DCPW02
Kod kreskowy: 8592920093214
Cechy produktu
Lampa i źródło światła
- Ilość punktów świetlnych 10
- Ilość sekcji świetlnych 1
- Kolor wiodący Czarny
- Źródło światła Zintegrowane
Opis
Lampki ogrodowe Girlanda Łańcuch Party 10x 5 LED do Ogrodu z Żarówkami DCPW02 Emos Dekoracyjny 5m IP44 WW Dekoracja sznur ciepły przeźroczyste
Stwórz wspaniały klimat w ogrodzie i domu. Spraw by otaczająca Ciebie okolica była jeszcze piękniejsza.
Wszystko to zrobisz z tym łańcuchem bez wychodzenia do restauracji czy parku.
Specyfikacja:
| typ | łańcuch |
|---|---|
| barwa światła | ciepła biel |
| długość łańcucha LED | 5 m |
| zastosowanie | zewnętrzne i wewnętrzne |
| auto on/off | nie |
| różne tryby świecenia | świeci |
| typ zasilania | sieć |
| kształt | kula |
| ilość LED | 50 |
| odstęp między diodami LED | 50 cm |
| wielkość diod LED | 50 mm |
| długość przewodu | 5 m |
| do wysokości choinki | nie dotyczy |
| kolor przewodów | czarny |
| moc | 5 W |
| napięcie wejściowe | 230 V AC |
| napięcie wyjściowe | 24 V DC |
| stopień ochrony | IP44 |
| wymiary | nie dotyczy |
| żywotność | 10 000 godzin |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
Łańcuchy można ze sobą łączyć. Maksymalnie 5 łańcuchów.
Złączki są w zestawie.
Poradnik Jak stworzyć klimatyczne oświetlenie tarasu, balkonu i ogrodu
Bezpieczeństwo produktu
Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi
Certyfikat
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.