Lampka kontrolna zasilania - trójfazowa LK-713G LK-713G F&F
Wystaw opinię o produkcie
Lampka kontrolna zasilania - trójfazowa LK-713G LK-713G F&F
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: LK-713G
Kod kreskowy: 5908312596004
Opis

Lampka Kontrolna Zasilania Trójfazowa LK-713G
Model LK-713G to modułowe urządzenie do optycznej sygnalizacji obecności napięcia w poszczególnych fazach (L1, L2, L3) sieci trójfazowej (3x230 V+N). Litera "G" w nazwie oznacza, że wszystkie trzy diody LED świecą kolorem zielonym.
Jest to idealne rozwiązanie do wizualnej kontroli, czy sieć trójfazowa jest aktywna i działa w stanie nominalnym, co symbolizuje zielony kolor.
Kluczowe Parametry i Funkcjonalności
| Cecha | Specyfikacja |
|---|---|
| Indeks / Kod | LK-713G |
| Zasilanie | 3x230 V+N (AC) |
| Sygnalizacja | 3 diody LED o wymiarach 8x4 mm |
| Kolory LED | 3 x Zielona (sygnalizacja obecności napięcia w każdej fazie) |
| Prąd Znamionowy | 1,7 mA |
| Pobór Mocy | 1,1 W |
| Wymiary / Montaż | 1 moduł (18 mm), na szynę 35 mm (DIN) |
| Stopień Ochrony | IP20 |
| Przyłącze | Zaciski śrubowe 2,5 mm2 |
Zasada Działania i Zastosowanie
Wskaźnik Normalnej Pracy
Lampka LK-713G wykorzystuje trzy zielone diody LED. Obecność napięcia w każdej z faz (L1, L2, L3) sygnalizowana jest świeceniem odpowiedniej diody. Świecenie wszystkich trzech zielonych diod wskazuje, że zasilanie trójfazowe jest podłączone i działa poprawnie (stan NORMALNY).
Monitorowanie Awarii Fazy
Zanik napięcia w jednej lub więcej fazach powoduje zgaszenie odpowiednich diod, co wizualnie alarmuje o awarii fazy. Jest to prosty i niezawodny sposób monitorowania ciągłości zasilania trójfazowego.
F&F LK-713G to modułowa, trójfazowa lampka kontrolna zasilania (1 moduł, DIN) dla instalacji 3x230 V+N. Posiada trzy zielone diody LED, które wizualnie monitorują i sygnalizują obecność napięcia w każdej z trzech faz, wskazując na normalny stan pracy.
Bezpieczeństwo produktu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.