Lampka kontrolna zasilania - jednofazowa LK-712 Y 10÷30V LK-712Y-10-30V F&F
Wystaw opinię o produkcie
Lampka kontrolna zasilania - jednofazowa LK-712 Y 10÷30V LK-712Y-10-30V F&F
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: LK-712Y-10-30V
Kod kreskowy: 5908312591214
Opis

Lampka Kontrolna Zasilania Jednofazowa LK-712Y 10÷30V
Model LK-712Y-10-30V to modułowe urządzenie do optycznej sygnalizacji obecności napięcia w obwodach jednofazowych pracujących w zakresie niskiego napięcia sterującego: 10÷30 V AC/DC. Litera "Y" oznacza kolor żółty (Yellow), który jest powszechnie stosowany w automatyce do wskazania OSTRZEŻENIA lub GOTOWOŚCI.
Jest to standardowy wskaźnik do obwodów sterowania, takich jak te zasilane przez typowe zasilacze 12 V DC lub 24 V AC/DC.
Kluczowe Parametry i Funkcjonalności
| Cecha | Specyfikacja |
|---|---|
| Indeks / Kod | LK-712Y-10-30V |
| Napięcie Zasilania | 10÷30 V AC/DC |
| Rodzaj Zasilania | AC lub DC (prąd stały lub zmienny) |
| Sygnalizacja | 1 dioda LED o wymiarach 8x4 mm |
| Kolor LED | 1 x Żółta |
| Pobór Mocy | 0,8 W |
| Wymiary / Montaż | 1 moduł (18 mm), na szynę 35 mm (DIN) |
| Stopień Ochrony | IP20 |
| Przyłącze | Zaciski śrubowe 2,5 mm2 |
Zasada Działania i Zastosowanie
Kontrola Obwodów Automatyki
Lampka LK-712Y-10-30V jest idealna do wizualnej kontroli obecności napięcia w niskonapięciowych obwodach sterowania maszyn i urządzeń. Świecenie żółtej diody LED oznacza obecność napięcia w zakresie 10–30 V, co może sygnalizować np. załączenie cewki stycznika, aktywację przekaźnika lub obecność zasilania sterującego.
Montaż i Wymiary
Podobnie jak inne moduły z serii LK, ten model ma standardową szerokość 1 modułu (18 mm), dzięki czemu łatwo integruje się z innymi aparatami modułowymi (wyłącznikami, stycznikami) w tablicach i szafach sterowniczych.
F&F LK-712Y-10-30V to modułowa, jednofazowa lampka kontrolna zasilania (1 moduł, DIN) przeznaczona do monitorowania obwodów o niskim napięciu w zakresie 10÷30 V AC/DC. Żółta dioda LED zapewnia wyraźną optyczną sygnalizację obecności napięcia, co jest kluczowe w systemach automatyki.
Bezpieczeństwo produktu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.