Lampka kontrolna zasilania - jednofazowa LK-712 R 5÷10V LK-712R-5-10V F&F
Wystaw opinię o produkcie
Lampka kontrolna zasilania - jednofazowa LK-712 R 5÷10V LK-712R-5-10V F&F
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: LK-712R-5-10V
Kod kreskowy: 5908312591245
Opis

Lampka Kontrolna Zasilania Jednofazowa LK-712R 5÷10V
Model LK-712R-5-10V to modułowe urządzenie do optycznej sygnalizacji obecności napięcia w obwodach jednofazowych o bardzo niskim napięciu sterującym: 5÷10 V AC/DC. Litera "R" oznacza kolor czerwony (Red), który w automatyce jest zwykle zarezerwowany do sygnalizowania AWARYJNEGO stanu lub NIEBEZPIECZEŃSTWA.
Jest to kluczowy element do wizualnego alarmowania o stanie obwodów zasilanych niskimi napięciami.
Kluczowe Parametry i Funkcjonalności
| Cecha | Specyfikacja |
|---|---|
| Indeks / Kod | LK-712R-5-10V |
| Napięcie Zasilania | 5÷10 V AC/DC |
| Rodzaj Zasilania | AC lub DC (prąd stały lub zmienny) |
| Sygnalizacja | 1 dioda LED o wymiarach 8x4 mm |
| Kolor LED | 1 x Czerwona |
| Pobór Mocy | 0,8 W |
| Wymiary / Montaż | 1 moduł (18 mm), na szynę 35 mm (DIN) |
| Stopień Ochrony | IP20 |
| Przyłącze | Zaciski śrubowe 2,5 mm2 |
Zasada Działania i Zastosowanie
Sygnalizacja Alarmowa Niskiego Napięcia
Lampka LK-712R-5-10V jest idealna do wizualnej sygnalizacji alarmowych lub krytycznych stanów w systemach sterowania zasilanych niskim napięciem (np. 5V). Świecenie czerwonej diody LED oznacza obecność napięcia w zakresie 5–10 V, co może być wykorzystane do informowania o aktywowanym stanie niepożądanym lub konieczności interwencji (np. załączenie pompy awaryjnej, sygnał błędu, przekroczenie limitu).
Montaż Modułowy
Lampka jest urządzeniem modułowym o szerokości 1 modułu (18 mm), co ułatwia jej montaż obok innych zabezpieczeń i aparatów modułowych na standardowej szynie DIN 35 mm w rozdzielnicy.
F&F LK-712R-5-10V to modułowa, jednofazowa lampka kontrolna zasilania (1 moduł, DIN) przeznaczona do monitorowania obwodów o bardzo niskim napięciu 5÷10 V AC/DC. Czerwona dioda LED zapewnia wyraźną optyczną sygnalizację obecności napięcia, idealną do zastosowań alarmowych i krytycznych w automatyce.
Bezpieczeństwo produktu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.