Lampka kontrolna zasilania - jednofazowa LK-712 R 10÷30V LK-712R-10-30V F&F
Wystaw opinię o produkcie
Lampka kontrolna zasilania - jednofazowa LK-712 R 10÷30V LK-712R-10-30V F&F
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: LK-712R-10-30V
Kod kreskowy: 5908312591252
Opis

Lampka Kontrolna Zasilania Jednofazowa LK-712R 10÷30V
Model LK-712R-10-30V to modułowe urządzenie do optycznej sygnalizacji obecności napięcia w obwodach jednofazowych w zakresie niskiego napięcia sterującego: 10÷30 V AC/DC. Litera "R" oznacza kolor czerwony (Red), który w automatyce przemysłowej i instalacyjnej jest tradycyjnym sygnałem ALARMOWYM lub AWARII.
Jest to standardowy wskaźnik do obwodów sterowania, takich jak te zasilane przez zasilacze 12 V DC lub 24 V AC/DC.
Kluczowe Parametry i Funkcjonalności
| Cecha | Specyfikacja |
|---|---|
| Indeks / Kod | LK-712R-10-30V |
| Napięcie Zasilania | 10÷30 V AC/DC |
| Rodzaj Zasilania | AC lub DC (prąd stały lub zmienny) |
| Sygnalizacja | 1 dioda LED o wymiarach 8x4 mm |
| Kolor LED | 1 x Czerwona |
| Pobór Mocy | 0,8 W |
| Wymiary / Montaż | 1 moduł (18 mm), na szynę 35 mm (DIN) |
| Stopień Ochrony | IP20 |
| Przyłącze | Zaciski śrubowe 2,5 mm2 |
Zasada Działania i Zastosowanie
Monitorowanie Obwodów Krytycznych
Lampka LK-712R-10-30V służy do wizualnego alarmowania o stanie obwodów sterowania. Świecenie czerwonej diody LED oznacza obecność napięcia w obwodzie 10–30 V. Jest to najczęściej wykorzystywane do wskazywania awarii, załączenia krytycznego obwodu (np. pomp, wentylatorów bezpieczeństwa) lub sygnalizacji błędu w niskonapięciowych systemach automatyki.
Wszechstronność Zasilania
Dzięki możliwości pracy zarówno z prądem stałym, jak i zmiennym, jest uniwersalna dla większości systemów sterowania, które wykorzystują niskie napięcia, takie jak 12 V DC, 24 V AC lub 24 V DC.
F&F LK-712R-10-30V to modułowa, jednofazowa lampka kontrolna zasilania (1 moduł, DIN) dla obwodów o niskim napięciu 10÷30 V AC/DC. Czerwona dioda LED zapewnia wyraźną optyczną sygnalizację obecności napięcia, idealną do zastosowań alarmowych i monitorowania stanów krytycznych w automatyce.
Bezpieczeństwo produktu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.