Lampka kontrolna zasilania - jednofazowa LK-712 G 30÷130V LK-712G-30-130V F&F
Wystaw opinię o produkcie
Lampka kontrolna zasilania - jednofazowa LK-712 G 30÷130V LK-712G-30-130V F&F
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: LK-712G-30-130V
Kod kreskowy: 5908312591184
Opis

Lampka Kontrolna Zasilania Jednofazowa LK-712G 30÷130V
Model LK-712G-30-130V to modułowe urządzenie do optycznej sygnalizacji obecności napięcia w obwodach jednofazowych w szerokim zakresie: 30÷130 V AC/DC. Litera "G" oznacza kolor zielony (Green), który w automatyce przemysłowej i instalacyjnej jest standardowym sygnałem NORMALNEJ PRACY, GOTOWOŚCI lub ZAŁĄCZENIA.
Dzięki szerokiemu zakresowi zasilania, idealnie nadaje się do monitorowania obwodów sterowania zasilanych napięciem innym niż standardowe 24 V czy 230 V (np. 110 V AC/DC).
Kluczowe Parametry i Funkcjonalności
| Cecha | Specyfikacja |
|---|---|
| Indeks / Kod | LK-712G-30-130V |
| Napięcie Zasilania | 30÷130 V AC/DC |
| Rodzaj Zasilania | AC lub DC (prąd stały lub zmienny) |
| Sygnalizacja | 1 dioda LED o wymiarach 8x4 mm |
| Kolor LED | 1 x Zielona |
| Pobór Mocy | 0,8 W |
| Wymiary / Montaż | 1 moduł (18 mm), na szynę 35 mm (DIN) |
| Stopień Ochrony | IP20 |
| Przyłącze | Zaciski śrubowe 2,5 mm2 |
Zasada Działania i Zastosowanie
Wskaźnik Aktywności
Lampka LK-712G-30-130V służy do wizualnego potwierdzenia, że dany obwód o napięciu w zakresie 30–130 V jest zasilany i aktywny. Świecenie zielonej diody LED oznacza, że warunki pracy są normalne lub, że monitorowany obwód został pomyślnie załączony.
Montaż Modułowy
Dzięki kompaktowej budowie (1 moduł), lampka jest łatwa do zainstalowania w rozdzielnicach i szafach sterowniczych na standardowej szynie DIN 35 mm, co pozwala na estetyczne i przejrzyste uzupełnienie układu o sygnalizację.
F&F LK-712G-30-130V to modułowa, jednofazowa lampka kontrolna zasilania (1 moduł, DIN) dla obwodów o napięciu w zakresie 30÷130 V AC/DC. Zielona dioda LED zapewnia wyraźną optyczną sygnalizację obecności napięcia, idealną do wskazywania normalnego stanu pracy i monitorowania obwodów pomocniczych.
Bezpieczeństwo produktu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.