Lampka kontrolna zasilania - jednofazowa LK-712 G 10÷30V LK-712G-10-30V F&F
Wystaw opinię o produkcie
Lampka kontrolna zasilania - jednofazowa LK-712 G 10÷30V LK-712G-10-30V F&F
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: LK-712G-10-30V
Kod kreskowy: 5908312591177
Opis

Lampka Kontrolna Zasilania Jednofazowa LK-712G 10÷30V
Model LK-712G-10-30V to modułowe urządzenie do optycznej sygnalizacji obecności napięcia w obwodach jednofazowych w zakresie niskiego napięcia sterującego: 10÷30 V AC/DC. Litera "G" oznacza kolor zielony (Green), który w automatyce jest standardowym sygnałem NORMALNEJ PRACY, GOTOWOŚCI lub ZAŁĄCZENIA.
Jest to uniwersalny wskaźnik do większości niskonapięciowych obwodów sterowania, takich jak te zasilane przez zasilacze 12 V DC lub 24 V AC/DC.
Kluczowe Parametry i Funkcjonalności
| Cecha | Specyfikacja |
|---|---|
| Indeks / Kod | LK-712G-10-30V |
| Napięcie Zasilania | 10÷30 V AC/DC |
| Rodzaj Zasilania | AC lub DC (prąd stały lub zmienny) |
| Sygnalizacja | 1 dioda LED o wymiarach 8x4 mm |
| Kolor LED | 1 x Zielona |
| Pobór Mocy | 0,8 W |
| Wymiary / Montaż | 1 moduł (18 mm), na szynę 35 mm (DIN) |
| Stopień Ochrony | IP20 |
| Przyłącze | Zaciski śrubowe 2,5 mm2 |
Zasada Działania i Zastosowanie
Monitorowanie Niskiego Napięcia
Lampka LK-712G-10-30V służy do wizualnego potwierdzenia, że dany obwód o napięciu w zakresie 10–30 V jest zasilany i aktywny. Świecenie zielonej diody LED oznacza, że monitorowany obwód jest w normalnym stanie pracy lub jest gotowy do działania.
Zastosowanie w Automatyce
Jest to kluczowy element wizualnej kontroli w szafach sterowniczych i rozdzielnicach, gdzie sygnalizuje obecność napięcia w obwodach sterowania, logicznych lub bezpieczeństwa zasilanych niskim, bezpiecznym napięciem.
F&F LK-712G-10-30V to modułowa, jednofazowa lampka kontrolna zasilania (1 moduł, DIN) dla obwodów o niskim napięciu 10÷30 V AC/DC. Zielona dioda LED zapewnia wyraźną optyczną sygnalizację obecności napięcia, idealną do wskazywania normalnego stanu pracy (ON) systemów sterowania.
Bezpieczeństwo produktu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.