Ładowarka do akumulatora baterii RB-2001 RB-2002 20V 2A/4A RB-2001-CH Rebel Tools akumulatorowa do elektronarzędzi bezprzewodowych Zasilacz sieciowy
Przejdź do sekcji Opinie
Aby Twoja praca trwała dłużej, bez konieczności robienia przerw na ładowanie baterii, w ofercie Rebel Tools znajdziesz także dedykowany akumulator 20 V, 2 Ah, który skutecznie wydłuży czas pracy wielu urządzeń, np. wiertarko-wkrętarki, dmuchawy, nożyc i podkaszarki, a także wyrzynarki i kompresora. Dodatkowy akumulator to doskonały zastępca w czasie, gdy Twoja dołączona do urządzenia bateria właśnie się ładuje. Dzięki niemu możesz jeszcze bardziej zaangażować się w przydomowe prace.
Przejdź do pełnego opisu
z VAT bez VAT
w tym 23% VAT
Promocja trwa do 17 maja 2026
dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Naciśnij Enter lub spację, aby otworzyć stronę.
Opis
Ładowarka do akumulatora baterii RB-2001 RB-2002 20V 2A/4A RB-2001-CH Rebel Tools
Specyfikacja:
  • Napięcie wejściowe 100-240 V / 50-60 Hz
  • Napięcie wyjściowe 21 V
  • Prąd wyjściowy 2,2 A