Czujnik detektor ruchu DR-05 czarny 180° , 24V DR-05B-24V F&F
Wystaw opinię o produkcie
Czujnik detektor ruchu DR-05 czarny 180° , 24V DR-05B-24V F&F
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: DR-05B-24V
Kod kreskowy: 5908312590712
Opis

Czujnik Detektor Ruchu DR-05B-24V F&F
Czujnik PIR 180°, Zasilanie 24 V AC/DC, Kolor Czarny, Montaż Natynkowy
DR-05B-24V to niskonapięciowy model detektora ruchu na podczerwień (PIR) z serii DR-05 firmy F&F, przeznaczony do automatycznego sterowania oświetleniem w systemach zasilanych napięciem 24 V AC/DC.
Czujnik ten jest idealny do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych, gdzie wymagane jest automatyczne, czasowe załączanie oświetlenia po wykryciu obiektu (np. osoby) w polu detekcji, przy jednoczesnym wykorzystaniu bezpiecznego, niskiego napięcia.
Główne Cechy i Funkcjonalność
- Zasilanie Niskonapięciowe: Przeznaczony do pracy w systemach oświetleniowych zasilanych napięciem 24 V AC/DC (prąd stały lub przemienny).
- Detekcja PIR: Wykorzystuje pasywną podczerwień do wykrywania ruchu na podstawie zmian temperatury w polu detekcji.
- Szeroki Kąt Detekcji: Kąt detekcji poziomej wynoszący 180° oraz regulowany zakres obrotu głowicy (również 180° poziomo i 90° pionowo) pozwalają na precyzyjne pokrycie obszaru.
- Maksymalny Zasięg: Promień detekcji regulowany w zakresie 5 m ÷ 12 m (dla wysokości montażu 2,5 m).
- Regulacja Czasu Załączenia: Czas podtrzymania załączonego oświetlenia jest regulowany w szerokim zakresie od 10 s do 10 min.
- Wbudowany Czujnik Światła: Umożliwia regulację progu zadziałania natężenia światła, dzięki czemu czujnik załączy oświetlenie tylko po zmroku.
- Montaż i Odporność: Przeznaczony do montażu natynkowego. Hermetyczna obudowa o stopniu ochrony IP44 zapewnia ochronę przed bryzgami wody i drobnymi ciałami stałymi.
- Kolor: Wersja B oznacza kolor Czarny.
Dane Techniczne DR-05B-24V
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Indeks produktu | DR-05B-24V |
| Napięcie zasilania | 24 V AC/DC |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Rodzaj czujnika | Pasywna Podczerwień (PIR) |
| Kąt detekcji (poziomy) | 180° |
| Maks. regulowany promień detekcji | 5 m ÷ 12 m |
| Regulowany czas załączenia | 10 s ÷ 10 min |
| Wysokość montażu | 1,8 m ÷ 2,5 m |
| Montaż | Natynkowy |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Pobór mocy | 0,5 W |
| Temperatura pracy | -20 ÷ 40°C |
Bezpieczeństwo produktu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.