Cyfrowy programator czasowy TS-EF1 P5501 Emos timer z wyświetlaczem
Wystaw opinię o produkcie
To cyfrowe gniazdko przełączające albo inaczej timer elektroniczny jest idealny do ustawienia czasów włączenia i wyłączenia dowolnych odbiorników elektrycznych. Działa niezawodnie również podczas Państwa nieobecności w domu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: P5501
Kod kreskowy: 8595025319746
Opis
Cyfrowy programator czasowy TS-EF1 P5501 Emos timer z wyświetlaczem
To cyfrowe gniazdko przełączające albo inaczej timer elektroniczny jest idealny do ustawienia czasów włączenia i wyłączenia dowolnych odbiorników elektrycznych. Działa niezawodnie również podczas Państwa nieobecności w domu.
| rodzaj | cyfrowy |
|---|---|
| ilość włączeń na dzień | 8 |
| minimalny czas włączenia | 1 minuta |
| napięcie/prąd | 230 V~/16 A max. |
| użytkowanie na zewnątrz | nie |
| stopień ochrony | IP20 |
|---|---|
| maksymalne obciążenie | 3 680 W |
| możliwość ręcznego włączenia | tak |
| włącza | przewód fazowy |
| przesłony torów prądowych | tak |
| funkcja odliczania countdown | nie |
| funkcja zmiany czasu letni/zimowy | tak |
| ilość programów | 8 |
| akumulator rezerwowy | 1,2 V; 40 mAh; NiMH (bateria pastylkowa 1× 1,2 V) |
| opakowanie | 1 szt., blister |
Bezpieczeństwo produktu
Pliki do pobrania
Certyfikat
Instrukcja obsługi
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.