BARBRA PLR GU10 oprawa wisząca max 35W, IP20, okrągły, czarny, aluminium AD-OP-6189BGU10 ADVITI lampa sufitowa nad stół blat wyspę
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: AD-OP-6189BGU10
Kod kreskowy: 5908254818288
Cechy produktu
Lampa i źródło światła
- Ilość punktów świetlnych 1
- Ilość sekcji świetlnych 1
- Kolor wiodący Czarny
- Źródło światła Wymienne
Opis

Sufitowa, punktowa oprawa wisząca o okrągłym przekroju, to połączenie minimalizmu z nowatorskim designem, które pozwala podkreślić elementy wystroju pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych. Kilka takich opraw, zestawionych ze sobą w pewnej odległości tworzy bardzo interesujący i nowoczesny efekt wizualny. Można dzięki nim tworzyć dodatkowe strefy oświetlenia, które albo uzupełnią oświetlenie podstawowe, albo samodzielnie stworzą odrębny przytulny klimat. Produkt przystosowany jest do źródeł światła z trzonkiem GU10 o maksymalnej mocy 35 W (brak w zestawie). Ta oprawa typu downlight wykonana jest z aluminium i jest dostępna w dwóch kolorach – białym lub czarnym. Jej montaż jest bardzo prosty, a potrzebne kołki, uszczelki i przyrząd montażowy dołączone są do zestawu.
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Moc: | max. 35 W |
| Źródło światła: | GU10 |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Kolor: | czarny |
| Wymiary - szerokość: | φ56 mm |
| Wymiary - wysokość: | 240 mm |
| Inne cechy: | 1m kabel |
| Materiał klosza: | aluminium |
Bezpieczeństwo produktu
Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi i montażu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.