ANAFI 2P E27, lampa wisząca, max. 2x60W, czarna, drewno AD-LD-6412BE27D ADVITI sufitowa nad stół blat wyspę
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: AD-LD-6412BE27D
Kod kreskowy: 5904988906765
Cechy produktu
Lampa i źródło światła
- Ilość punktów świetlnych 2
- Ilość sekcji świetlnych 1
- Kolor wiodący Drewno
- Źródło światła Wymienne
Opis

ANAFI 2P E27, lampa wisząca, max. 2x60W, czarna, drewno AD-LD-6412BE27D ADVITI
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Źródło światła: | Żarówka |
| Moc: | 60 W |
| Oprawka: | E27 |
| Liczba źródeł światła: | 2 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Maksymalna moc: | 60W |
| Materiał obudowy: | metal |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Przystosowane do zawieszenia: | Tak |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu natynkowego: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Materiał klosza: | Drewno |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy: | Malowanie proszkowe |
| Szerokość: | 220 mm |
| Wysokość/głębokość: | 570 mm |
| Długość: | 400 mm |
Bezpieczeństwo produktu
Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi i montażu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.